HARMONIZACE KOLEKTIVŮ
teambuilding - zvýšení kreativity 
odbourání stresu - energetická rehabilitace

DÍLNY PRO DĚTI

Realizujeme interaktivní hudebně pohybové dílny spojení muzikoterapie s tradicí lidových nástrojů pro děti a mládež, rodiče i širokou veřejnost

Skupinová interaktivní (systemická) hudebně pohybová dílna pro širokou veřejnost s prvky aktivní muzikoterapie k rozvoji emoční inteligence. Dílna propojuje hudební, pohybové a divadelní formy s přírodními zákony, podporuje návrat k vrozené muzikálnosti a přímému hraní na nástroje, tanci a zpěvu jako prevenci sociálně patologických jevů, podporuje respektování přírodních zákonitostí, zdravý životní styl, ekologickou vyspělost a ohleduplnost. Obohacuje výuku o netradiční prožitky, zlepšuje vzájemnou komunikaci mezi rodiči, dětmi, v kolektivu.

Zdravé muzicírování s Koncovkou je realizováno již od roku 2006 v desítkách škol i školských zařízeních v ČR a opakovaně prokazuje pozitivní dopady na děti a dětské kolektivy.

Hlavním přínosem hudebně - pohybových dílen je rozvoj emoční inteligence dětí, jejich hrubé i jemné motoriky, sociálních a komunikačních dovedností, rozvoj tvořivosti a jejich sebevyjádření.

Program také pozitivně ovlivňuje prostředí dětských kolektivů. Projekt tak pozitivně působí na základní a důležité aspekty rozvoje osobností dětí, významné pro kvalitu fungování dětí ve společnosti, v kolektivu a z dlouhodobého hlediska i při běžné školní docházce.


Programy jsou vhodné pro rodiče s dětmi, pedagogy, učitele, psychology, sociální pracovníky a širokou veřejnost
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one