HARMONIZACE KOLEKTIVŮ
teambuilding - zvýšení kreativity 
odbourání stresu - energetická rehabilitace
Jsme lektorský tým: Aditi Zuzka a Petr.

Petr Broniš
                                              

Energický, plný života a vždy v nasazení aktivity pro dobrou věc. Hudba je jeho životní potravou a její předávání dál je motorem. Zeptejte se ho na cokoliv, co vás zajímá, a on vstoupí do svého ticha a propojí vás tak, že vy sami si najdete odpověď. Ukáže vám, jak si sprostřednictvím hudby můžete najít svůj životní směr a naplnění ...

Petr absolvoval kurz CTV Edukační muzikoterapie při Katedře speciální pedagogiky Pedagogické fakulty UK v Praze s garancí České muzikoterapeutické asociace a Sekce systemické MT ČPS při LSJEP. Dodává a vyrábí hranové píšťaly, bubny a další přírodní nástroje. Pořádá prožitkové dílny, semináře a kurzy "Návrat Koncovky aneb Zdravé muzicírování". Praktikuje pravidelně např. v Dětské léčebně respiračních nemocí ve Cvikově a rozeznívá svět kolem nás.

 

Aditi Zuzka Kramárová

Vesmír jí dal do vínku obrovskou energičnost. V její touze tvořit se snoubí dětská hravost a zároveň nezkrotná živelnost černé luny Lilith. Připravuje a provází ostatní skrze lekce, které jí život přinesl a které si musela nejprve sama přijmout a zpravovat. V tomto duchu předává dál to, co jí baví a naplňuje a má dar soucitu a nacítit se na druhé.

Je lektorka jógy, kterou nazývá jóga s Aditi, protože do mužského principu jogy přináší ženský plynoucí aspekt a pozice a sestavy využívá k sebevyjádření a komunikaci s okolím. Miluje hudbu a tak připravuje různorodá hudební, pohybová a prožitková setkání, připepří je alikvótním zpěvěm a nikdy nechybí intuitivní zpěv a kruhové Tance Dávných tradic, Tance Míru. V minulosti vedla kurzy orientálních tanců, absolvovala cyklus seminářů Alchymie čaker u Ma Prem Sugandho. Celkově se zaměřuje na harmonizaci těla a ducha a vybízí k jednoduché věci: Žijte naplno, Buďte jedineční a sví..

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one